Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Krajenka.

Oferujemy profesjonalne usługi związane z konstrukcją zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarach miasta Krajenka, jak również przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To specjalistyczne usługi z aspektu inżynierii środowiskowej. Do ich działalności używamy nowoczesny i pionierski sprzęt, który charakteryzuje się znaczną skutecznością nawet w niemożliwych realiach środowiskowych. W trakcie prac kładziemy nieprzeciętny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji również środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Krajenka.

Ponadto w ofercie EKO Hydrosystem oferujemy także instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek odbiorcy. Zbiorniki bezodpływowe to kapitalny wybór dla odbiorców indywidualnych, biznesowych również instytucjonalnych. Po instalacji zasobnika przechowywana jest w nim określona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynku. Ta ostatnia z powodzeniem może być wykorzystywana do nawadniania przyległego ogródka.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zapotrzebowanie odbiorcy  w mieście Krajenka wykonujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są należyte z normami środowiskowymi i przede wszystkim ekologiczne. To urządzenia i systemy, które są potrzebne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie niewykonalne jest przyłączenie do ogólnej sieci kanalizacyjnej. Odpowiedzią na te problemy klienta, jest współczesny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Call Now ButtonZadzwoń teraz