Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Bledzew.

Oferujemy profesjonalne usługi związane z strukturą zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarach miasta Bledzew, jak również przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To profesjonalne usługi z profilu inżynierii środowiskowej. Do ich działalności stosujemy ultranowoczesny i innowacyjny sprzęt, który charakteryzuje się podniosłą skutecznością nawet w trudnych realiach środowiskowych. W trakcie działalności kładziemy specjalny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji oraz środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Bledzew.

Ponadto w ofercie EKO Hydrosystem oferujemy również instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek klienta. Zasobniki bezodpływowe to wspaniały wybór dla klientów indywidualnych, biznesowych także instytucjonalnych. Po instalacji zasobnika skupiana jest w nim oznaczona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynków. Ta ostatnia z powodzeniem może być używana do nawadniania przyległego zieleni.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zlecenie użytkownika  w mieście Bledzew wykonujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są harmonijne z przesłankami środowiskowymi i przede wszystkim ekologiczne. To urządzenia i systemy, które są konieczne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie nierealne jest dołączenie do ogólnej sieci kanalizacyjnej. Kontrakcją na te problemy użytkownika, jest dzisiejszy system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Zadzwoń teraz