Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Chełmża.

Świadczymy specjalistyczne usługi związane z strukturą zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarach miasta Chełmża, jak również przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To specjalistyczne usługi z obszaru inżynierii środowiskowej. Do ich materializacji używamy nowoczesny i innowacyjny sprzęt, który charakteryzuje się podniosłą skutecznością nawet w niemożliwych realiach środowiskowych. W trakcie działalności kładziemy specjalny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji również środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Chełmża.

Dodatkowo w ofercie EKO Hydrosystem oferujemy także instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek klienta. Zbiorniki bezodpływowe to fenomenalny wybór dla odbiorców indywidualnych, biznesowych również instytucjonalnych. Po instalacji zbiornika gromadzona jest w nim określona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien inwestycji. Ta ostatnia z uznaniem może być używana do nawadniania przyległego terenu zielonego.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zlecenie użytkownika  w mieście Chełmża realizujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są odpowiednie z normami środowiskowymi i przede wszystkim ekologiczne. To urządzenia i systemy, które są wskazane w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie trudne jest wcielenie do ogólnej sieci kanalizacyjnej. Odpowiedzią na te problemy usługobiorcy, jest nowoczesny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Call Now ButtonZadzwoń teraz